english        Kurze Information in Deutsch                
   
MHD ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
nezávislé internetové stránky

   CESTOVÁNÍ V RÁMCI MHD  
.
   PRAKTICKÉ RADY A INFORMACE  
   KONTAKT A DISKUZE  
.
   ZAJÍMAVOSTI Z MHD  
   ANKETY, TESTY, HRY, UŽITEČNÉ  

© Volné sdružení "Za žďárskou MHD"
Stránky založeny 12. 2. 2001


             Úvodní stránka / Kontakt a diskuze  

NÁZORY, DOTAZY, KOMENTÁŘE

NÁPOVĚDA K TÉTO INTERNETOVÉ STRÁNCE:
Na této a ostatních souvisejících stránkách jsou uvedeny názory, dotazy a komentáře k těmto stránkám.
I vy můžete přispět zasláním zprávy elektronickou poštou na adresu provozovatele těchto stránek, uvedené pod odkazem Kontakt.
UPOZORNĚNÍ:
Provozovatel stránek si vyhrazuje právo obsahové korekce došlých dotazů (neplatí pro příspěvky na K-reportu). Text, který je v rozporu s právními normami a etikou, nebude zveřejněn, stejně jako text, jehož obsah není zaměřen na problematiku MHD především ve Žďáru nad Sázavou (nejsou zde taktéž uvedeny konkrétní dotazy, jako například na dopravní spojení v rámci MHD apod). Dotazy + odpovědi k platebním (čipovým) kartám jsou pod odkazem Platební (čipové) karty.
.

1-100./.101-200./.201-300./.301-400./.401-500./.501-600./.601-700./.701-800./.801-900./.901-1000./.1001-1100../.1101-1200../.1201-1300../.1301-1400../.1401-1500

600) Názor (plné znění) - zveřejněno 4. 1. 2012 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: V letošním roce se prý plánují dvě nové čekárny na opačné straně Žižkovy ulice a taky jedna na zastávce Horní u hřbitova. Taky by se mělo objevit několik nových označníků jako je ten na Havlíčkově náměstí."
jirka55


599) Dotaz (kráceno)
    O kolik se zdraží MHD?
F.S., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz otázka 598


598) Dotaz (kráceno)
    Nejdřív nemáte včas jízdní řády, teď ani dražší ceník. :-(
P.?., Žďár nad Sázavou
Odpověď: Nový tarif MHD Žďár nad Sázavou s platností od 1. 1. 2012 ještě není k dispozici.


597) Názor (plné znění) - zveřejněno 28. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Wencák: Toho se bojím taky. Snad pomůže, že má prosklený stěny a je hned vedle kamera městské policie. Ale podle mě to stejně nakonec nepomůže."
W3C


596) Názor (plné znění) - zveřejněno 27. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Jo, vypadá dobře. Jak dlouho ale vydrží bez černých výlepů? U původní čekárny nebyly kvůli vylepeným plakátům ani vidět stěny."
Wencák


595) Názor (plné znění) - zveřejněno 26. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Ve Žďáře na MHD je úplně nová čekárna na zastávce Žižkova, vypadá dobře, je celá prosklená."
W3C


594) Názor (plné znění) - zveřejněno 20. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Souhlasím, je nejvyšší čas MHD Žďár modernizovat, jinak asi bude docházet k postupnému osekávání nabídky spojů, které cestujícím nevyhovují a ti je proto nevyužívají."
jirka55


593) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55, Johannus: Třeba to bude ta optimalizace, jak všichni o ní mluví.
Ale vážně. Jestli to takto bude pokračovat dále, tak zatuhlá MHD ve Žďáře se bude stávat stále méně zajímavou pro více lidí. A město než aby MHD optimalizovalo, tak bude škrtat spoje, takže zase ubyde cestujících a tak dále, až najednou budou uvažovat o tom, jestli takto osekaná nabídka má vůbec smysl a pro cestující po městě nestačí jenom příměstská linková doprava."
W3C


592) Názor (plné znění) - zveřejněno 14. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"V novinách Žďárský deník se píše, že od 1. 1. 2012 zdraží jízdné v MHD Žďár nad Sázavou."
jirka55


591) Dotaz (kráceno)
    Můžete mi poslat jízdní řády nově platné?
F.S., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz otázka 584


590) Dotaz (kráceno)
    ... co hodit do placu nove tabulky jizdnich radu?
T.?., ?
Odpověď: viz otázka 584


589) Dotaz (kráceno)
    Na webu je chyba, neaktualizovali jste jízdní řády?
J.H., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz otázka 584


588) Dotaz (kráceno)
    Proč máte staré a neplatné JŘ?
P.?., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz otázka 584


587) Názor (plné znění) - zveřejněno 10. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Wencák: Název zastávky musí být i na přenosných označnících. Stačí se podívat na zákon 111/1994, tady na paragraf 18 část f): zřídit označník zastávky, pokud zastávka nebyla označníkem vybavena, na všech označnících vyvěsit schválený jízdní řád a název zastávky, v městské autobusové dopravě dále číslo linky; u zastávky městské autobusové dopravy určené pouze pro výstup cestujících není vyvěšení jízdního řádu a čísla linky povinné,"
W3C


586) Názor (plné znění) - zveřejněno 10. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Ve Žďáře na MHD přejmenovali 2 zastávky. Zastávka Strojírenská se teď jmenuje Strojírenská u Hajčmanů, zastávka Brodská je teď Brodská obch.domy. Na označnících ale nechali původní názvy zastávek. 
Nejvíc mě ale dojímají nové linkové jízdní řády MHD na IDOSU, kde je za názvy zastávek zkratka MHD, že je jako možnost přestupu na MHD. 

W3C - 3.12., jirka55 - 5.12.: Hotový to je, ale mají to blbě. Protože ta dlažba u obrubníku by pro slepce - jako výstraha a vyznačení zastávky - měla mít výstupky. Že má jen jinou barvu je na draka, to slepci nepomůže. Výstupky má jen dlažba kolmo k obrubníku, kde jsou po zastavení autobusu dveře u řidiče. Mno, přenosný označník nemá název zastávky a to taky snad nemůže být. Je na to snad nějaký zákon nebo norma, ne?"
Wencák


585) Dotaz (kráceno)
    Nové jízdní řády ještě nejsou?
A.P., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz otázka 584


584) Dotaz (kráceno)
    Nemůžu na stránkách najít nové jízdní řády!
R.T., ?
Odpověď: Jízdní řády si zatím můžete prohléhnout ve Stručném průvodci MHD na úvodní straně.


583) Názor (plné znění) - zveřejněno 8. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jan zářný: Zase ta optimalizace MHD Žďár. Nic takového se neplánuje ani neplánovalo, je to jen fáma, která koluje už skoro 2 roky. Je to jak ten Yetti, o kterém všichni mluví a nikdo ho ještě neviděl."
W3C


582) Názor (plné znění) - zveřejněno 8. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jan zářný: Kdyby těch změn bylo více, tak by to bylo podezřelé, protože to není v rámci MHD Žďár nad Sázavou obvyklý. Systém je už mnoho let zabetonovaný a nedá se čekat, že lidi z firmy ZDAR nebo z Městského úřadu by něco měnili, jenom by si přidělávali práci navíc. Změny může navrhnout pouze někdo zvenku, kdo není deformovaný z minulosti. To ale těžko, protože město nemá peníze, aby na návrhy a projekty optimalizace MHD dávalo peníze. Je to škoda, protože do budoucna bude důsledek to, že budou neustále ubývat cestující, pak se budou škrtat spoje, pak zase ubydou cestující, pak se zase budou škrtat spoje, pak zase ubydou cestující ..."
Johannus


581) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Neplašil bych se. V CISu jsou loňské jízdní řády dobře. Název města je v jízdních řádech formátu "příměsto". Tam také je jen jedna čárka."
Synergy


580) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jan zářný: Já si myslím, že pro MHD Žďár je to najednou změn až až.
Ale podstatně větší průšvih jsou nové názvy zastávek. Podle Metodického pokynu č. 3 k organizaci celostátního informačního systému o jízdních řádech, co vydalo Ministerstvo dopravy, a souvisejících materiálů Celostátního informačního systému o jízdních řádech (CIS JŘ) je název zastávky složen ze 3 částí oddělených čárkou (bez mezery před i za čárkou): 1) název obce (povinný), 2) název části obce (nepovinný), 3) název bližšího místa (nepovinný). Takže všude místo jedné čárky měly být 2 čárky, takže například místo "Žďár n.Sáz.,Žižkova" mělo být "Žďár n.Sáz.,,Žižkova", protože "Žižkova" není název části obce. Je to blbě u všech zastávek u všech jízdních řádů. Nechápu, co s tím budou dělat, až to zjistí.
Jo a podle ministerské vyhlášky 388/2000 (o jízdních řádech veřejné linkové osobní dopravy) podle paragrafu 4 odstavce 1 bodu c platí, že v názvu zastávky nemusí být obsažen název obce, pokud jej obsahuje název městské dopravy, takže tady byl asi někdo moc aktivní."
jirka55


579) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"...všichni,kdo jste čekali na výsledky optimalizace MHD ve Žďáře, o které se mluvilo na všech možných diskusních fórech, o které mluvil během roku jak 1.místostarosta Žďáru i odbor komunálních služeb MěÚ Žďár (má v kompetenci MHD), můžou být v pohodě zklamáni...nový JŘ 2012 obsahuje pouze cca 5 kosmetických úprav ( minutové posuny a 2 zrušené spoje na lince 2B)...to je tedy výsledek pilného snažení žďárské radnice a dopravce ZDAR a.s....nadále zůstává nevyřešené napojení sídliště Klafar do systému MHD, minutová ujíždění spojů na vlakovém nádraží k příj./odj. vlaků atd....ale ve Žďáře už se stalo zvykem, že se říká, no jo, slibotechny z radnice..."
Jan zářný


578) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"na webu už jsou nové jízdní řády MHD Žďár nad Sázavou"
Johannus


577) Dotaz (kráceno)
    kdy zveřejníte jř?
P.?., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz otázka 574


576) Názor (plné znění) - zveřejněno 5. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Už je skoro hotovo, ještě tam chybí dodat označník, je tam jenom ten přenosný. Počasí jim letos vyšlo, že to stihli dodělat."
jirka55


575) Názor (plné znění) - zveřejněno 3. 12. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jak to vypadá s rekonstrukcí zastávky Okružní, dolní pro MHD Žďár?"
W3C


574) Dotaz (kráceno)
    Je něco nového v jízdních řádech městské dopravy Žďár?
P.H., Žďár nad Sázavou
Odpověď: Jízdní řády MHD Žďár nad Sázavou s platností 2011/2012 ještě nejsou k dispozici.


573) Názor (plné znění) - zveřejněno 29. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Robert_08022: Ale my jsme rádi. Jen jsem se zeptal na parametry, abych měl představu."
jirka55


572) Názor (plné znění) - zveřejněno 28. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Conecto typ 628.310 je ovšem jen jinak vybavená verze Citara typ 628.090 ve starší kastli typu 628.050... "
Petr_k


571) Názor (plné znění) - zveřejněno 28. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Buďte rádi, že budete mít ve městě dvě nová NP auta. Jsou města, kde sí o něčem podobném můžou nechat leda zdát."
Robert 08022


570) Názor (plné znění) - zveřejněno 24. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Johannus: Na 2 nové Citara by se peníze nedaly dohromady. Pamatujte, že MHD Žďár je podfinancovaná."
W3C


569) Názor (plné znění) - zveřejněno 24. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jebo: Napsal bych to podobně. Není to sice to nejlepší, ale mohlo být daleko hůř. Citaro to prostě není, to souhlasím."
Johannus


568) Názor (kráceno) - zveřejněno 23. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jirka55: Nečekej od nich zázraky. Jsou to levnější Mercedesy turecké výroby. Na stejné úrovni jako Citaro rozhodně nejsou, ale třeba výdrž mají dobrou. V ČR jsou to mladé vozy, takže těžko říct, co od nich čekat z dlouhodobého hlediska. Uspořádání interiéru je již na pohled horší než u Citara a praxe tomu odpovídá. ..."
Jebo


567) Názor (plné znění) - zveřejněno 23. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"O.K. Zeptám se ještě jednou. Co se dá od M-B Conecto čekat? Jsou aspoň na stejné úrovni jako Citaro?"
jirka55


566) Názor (plné znění) - zveřejněno 16. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Miloš Stříbný: Dobrá práce. Konečně je jasné, které dva autobusy se pro MHD Žďár koupí."
W3C


565) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jirko, já to nevím, já jsem se jen z jihomoravských dopravních kruhů dověděl vítěze výběrka."
Robert 08022


564) Názor (kráceno) - zveřejněno 15. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Předpokládám, že to budou Conecta, když ho testovali a je levnější než Citaro. Bohužel, Citaro po faceliftu by bylo super. Na druhou stranu, hlavně, že to není Crossway. Je to celoNP autobus, což je pozitivní."
Jebo


563) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Miloš Stříbný a Robert 08022: Tak to budou asi vozy Mercedes-Benz Conecto. Je to tak? Můžu poprosit o jejich detailnější popis, co od nich čekat?"
jirka55


562) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jak nečekané a mnou před časem avizované."
Robert 08022


561) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Vozový park ve Žďáru bude posílen o 2 nové vozy zn. MERCEDES."
Miloš Stříbný 


560) Dotaz (kráceno)
    O kolik se zdraží od začátku roku 2012 MHD ve Žďáře.
J.M., ?
Odpověď: Informace zatím není k dispozici.


559) Názor (plné znění) - zveřejněno 11. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: Asi žádný změny jízdních řádů MHD Žďár od prosince nebudou."
W3C


558) Názor (plné znění) - zveřejněno 10. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Johannus: Lepší žádné změny, než škrtání ... chtěl jsem napsat optimalizace."
jirka55


557) Názor (plné znění) - zveřejněno 10. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka 55: O žádných významných změnách se nemluví."
Johannus


556) Názor (plné znění) - zveřejněno 9. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Chystají se od prosince nějaký změny jízdních řádů MHD ve Žďáře?"
jirka55


555) Názor (plné znění) - zveřejněno 8. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Díky všem za odpovědi. Tají to asi dobře, ale podle mě už to budou muset brzo oznámit."
Johannus


554) Názor (plné znění) - zveřejněno 7. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Johannus: Taky nic nevím."
jirka55


553) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Johannus: Nevím. Zjišťoval jsem, ale nevím nic."
Wencák


552) Názor (plné znění) - zveřejněno 3. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Johannus: Stále se jim to daří tajit, na veřejnost doteď asi nic neuniklo."
W3C


551) Názor (plné znění) - zveřejněno 3. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Zase se zeptám, jestli už někdo ví, jak dopadlo to výběrové řízení na 2 nové autobusy pro MHD Žďár?"
Johannus


550) Názor (plné znění) - zveřejněno 2. 11. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Ještě že zatím sněžení nehlásí. Ale jinak je to napsáno pěkně."
jirka55


549) Názor (plné znění) - zveřejněno 27. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: Nezapomeňte, že jste ve Žďáře, takže nic zvláštního. Podle mě to bude tak, že se stavba s prvním sněhem přeruší a dokončí až příští rok na jaře s výmluvou, že sníh přišel moc brzy. Cestující budou po rozkopaném povrchu celou zimu tancovat s nadějí, že to ve zdraví přežijí a neodnesou to v lepším případě s vyvrtnutým kotníkem."
W3C


548) Dotaz (kráceno)
    Plánují se od prosince změny jízdních řádů?
P.R., Žďár nad Sázavou
Odpověď: Informace zatím není k dispozici.


547) Názor (plné znění) - zveřejněno 25. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Johannus: To snad ne, protože za chvíli bude sníh a to se pak nedá nic stavět."
jirka55


546) Názor (plné znění) - zveřejněno 25. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jirka55: Podle toho co je možné vidět bych to tipoval na 1 měsíc, protože si dělníci moc šetří práci."
Johannus


545) Názor (plné znění) - zveřejněno 24. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: A kdy asi? Za týden, dva, měsíc ...?"
jirka55


544) Názor (plné znění) - zveřejněno 21. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: Podle mě to hned tak hotový nebude."
W3C


543) Názor (plné znění) - zveřejněno 17. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: To jsem si taky všiml. Kdy to asi budou mít hotový?"
jirka55


542) Názor (plné znění) - zveřejněno 16. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Na MHD Žďár je už několik dní posunutá zastávka Okružní, dolní. Staví tam zastávkový záliv."
W3C


541) Dotaz (kráceno)
    Co se děje na zastávce Okružní, dolní?
P.R., Žďár nad Sázavou
Odpověď: Probíhá zde rekonstrukce zastávky, zastávka bude nově situována v zastávkovém zálivu.


540) Názor (plné znění) - zveřejněno 11. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jirka55: Vidím to stejně."
Johannus


539) Názor (plné znění) - zveřejněno 10. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Pochybuji, že se výsledky ankety vedení města bude řídit. Zase řeknou, že se rekonstrukce posouvá o rok až získají peníze. 
Rekonstrukce nádraží by byla potřeba, protože vždycky čekám, že kvůli nedostatku místa někdo narazí zezadu do zastavujícího busu MHD, když nebude vědět, že má za kruhovým objezdem jet vlevo a ne za busem."
jirka55


538) Názor (plné znění) - zveřejněno 9. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Wencák: Snad bude, uvidíme."
W3C


537) Názor (plné znění) - zveřejněno 9. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: A bude ta anketa k něčemu? Jako ta anketa na nové autobusy pro MHD?"
Wencák


536) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Na internetových stránkách města Žďáru je anketa k rekonstrukci autobusového nádraží. Jestli ty 2 otázky je možný brát jako anketu. 
jirka55: O.K."
W3C


535) Názor (plné znění) - zveřejněno 6. 10. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Tak to jsem fakt zvědavý, kdo bude ten největší špión."
jirka55


534) Dotaz (kráceno)
    Slyšel jsem, že se nebudou na MHD kupovat TEDOMY. Platí to?
J.V., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz odpověď na dotaz číslo 505


533) Dotaz (kráceno)
    Jaká vozidla si ZDAR vybral na MHD?
D.T., ?
Odpověď: viz odpověď na dotaz číslo 505


532) Názor (plné znění) - zveřejněno 29. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Wencák: Já si to myslel, že ani tady nespěju. 
Vyhlašuji soutěž o největšího špióna, kdo to zjistí dřív, než to oficiálně oznámí ZDAR nebo vyčmuchají novináři."
W3C


531) Názor (plné znění) - zveřejněno 29. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Dík za důvěru, ale ani já to zatím nevím. Utajujou, utajujou to fest."
Wencák


530) Názor (plné znění) - zveřejněno 27. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: Asi to fakt nikdo neví, utajujou to fest. Není v dosahu Wencák? Ten taky dost ví."
W3C


529) Názor (plné znění) - zveřejněno 27. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: To není možný, že by to doteď ještě nikdo nevěděl."
jirka55


528) Názor (plné znění) - zveřejněno 24. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: Pokud je už známý, tak se zatím dobře utajuje."
W3C


527) Názor (plné znění) - zveřejněno 23. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Už je známý výsledek výběrového řízení na 2 nové autobusy pro MHD Žďár?"
jirka55


526) Dotaz (kráceno)
    Co ty nové busy, už něco se ví?
P.R., Žďár nad Sázavou
Odpověď: viz odpověď na dotaz číslo 505


525) Názor (kráceno) - zveřejněno 15. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Já z té jízdy nemám nic, protože jsem musel odejít dřív."
Jebo


524) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: Jako naschvál se mi vybila baterka u foťáku, tak jsem to mohl je pozorovat. Proto já fotky nemám."
W3C


523) Názor (plné znění) - zveřejněno 15. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Jebo 12.9., 14:46: Dobrý fotky. Nebyla by ještě nějaká z jízdy ŠM 11 na lince MHD po Žďáře? Nebo má tohle foto někdo?"
jirka55


522) Názor (kráceno) - zveřejněno 12. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Co se týče nových autobusů pro MHD Žďár, tak se bude jednat o 100% NP vozy (tedy žádný Crossway), Tedom se přihlásil, SOR nikoli."
Jebo


521) Názor (plné znění) - zveřejněno 8. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Na žďárském Havlíčkově náměstí se chystá nový typ označníku pro MHD, vypadá dobře. Ale co na to časem řeknou vandalové a vožralci, to nechci ani domyslet. 
jirka55: O už tom vím z webu pro MHD Žďár. Beru foťák a chystám se tam. Fotky starých busů na MHD je škoda neudělat."
W3C


520) Názor (plné znění) - zveřejněno 8. 9. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"V sobotu je podle webu firmy ZDAR u nich ve žďárském sídle Den otevřených dveří. 
Na MHD Žďár bude na zvláštních spojích jezdit ŠKODA ŠL a taky bude jezdit bus Praga RND."
jirka55


519) Dotaz (kráceno)
    máte už zprávy který autobusy vybrali pro MHD?
J.S., ?
Odpověď: viz odpověď na dotaz číslo 505


518) Dotaz (kráceno)
    Kam mám poslat stížnost, když jela žďárská linka dřív co měla.
J.N., Žďár nad Sázavou
Odpověď: Stížnosti na spoje jedoucí s náskokem přijímá dispečer autobusové dopravy, využijte příslušný kontakt.


517) Názor (plné znění) - zveřejněno 26. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Wencák: Výsledky ještě asi nejsou. Ale na výsledek jsem zvědavý taky."
W3C


516) Názor (plné znění) - zveřejněno 26. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C - 18.8.: Zajímá mě, co nakonec vyberou za busy. Otevírání obálek podle odkazů už bylo 18.8. Už jsou někde výsledky, jak si vede TEDOM nebo SOR?"
Wencák


515) Názor (plné znění) - zveřejněno 21. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"chlapoun: Poslední slovo vždycky nemám, akorát víc o MHD Žďár diskutuji.
Jenom prosím nepřivolávejte diskutéra Jana Širce, loni před koncem roku to stačilo. Nebylo by dobrý, aby se to opakovalo."
W3C


514) Názor (plné znění) - zveřejněno 21. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: nic ve zlým, ale ty musíš mít ke žďárské městské vždycky poslední slovo 
Diskuzi ke žďárské městské sleduju už dlouho, člověk se tady dozví dost novinek. Vlastně když pominu konec loňskýho roku, kdy tady jistý Jan Širc prohlašoval, že má zaručený zprávy o tom, že nějaký pardubický profesor bude optimalizovat žďárskou městskou. Teď se potvrdilo, že to byl kec, protože je už skoro rok po tý diskuzi a vůbec nic se neděje, když nemyslím zakoupení 2 busů, co bych optimalizací MHD nejmenoval. 
Prostě někdo slyšel trávu růst nebo spíš něco blbě slyšel nebo si to blbě zapamatoval. Třeba se nemluvilo o Žďáru, ale o sousedním Novém Městě na Moravě: http://www.vas-nazor.cz/index.php?oid=3&act=show_topic&id_topic=2. Ale kdo se za tím MHD Nový Město skrývá, to nemám páru. Že by ten pardubický profesor?"
chlapoun


513) Názor (plné znění) - zveřejněno 20. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Tak už je to černé na bílém, teď o víkendu opakovaně uzavírka Brněnské ulice nebude, MHD proto bude jezdit bez odchylek."
Wencák


512) Názor (plné znění) - zveřejněno 18. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Maqiq: Dík za odkaz, je to v pohodě, přihlásit jsem se nechtěl. 
To rozhodující není pod odkazem http://www.isvzus.cz/usisvz/usisvz01009Prepare.do?znackaForm=6006 130405001 
ale v jeho příloze číslo 3 pod odkazem 
http://www.isvzus.cz/usisvz/usisvz01009Prepare.do?znackaForm=6006 130405001&poradi=3&priloha=prilohaB 
Takže 2 nové NÍZKOPODLAŽNÍ busy MHD za 8-9,5 mega. 
Busy musí výrobce dodat do čarodějnic (30.4.) příští rok."
W3C


511) Názor (plné znění) - zveřejněno 18. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Je. odkaz. Ale pokud ses chtěl přihlásit, tak už to nestihneš. Dnes v 9:30 byla poslední šance."
Magiq


510) Názor (plné znění) - zveřejněno 17. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: čáry už jsou namalovaný, ještě chybí žlutou klikatou čarou vyznačit zastávku Brněnská,policie 
zdar: je někde o tom výběrovým řízení info? třeba na netu?"
W3C


509) Názor (plné znění) - zveřejněno 17. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Vážení uživatelé fóra, zejména pak ti s zaručeně ověřenými informacemi - ani já vám nechci kazit radost, ale na dodávku autobusů pro MHD ZR probíhá veřejná soutěž. Pokud zde budete uveřejňovat různé zavádějící informace a domněnky, uvědomte si, že tím můžete také někomu způsobit škodu."
zdar


508) Názor (plné znění) - zveřejněno 17. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: čáry už se malujou od dnešního dopoledne
Robert 08022: snad to nebude ten typ busu, který si zrovna myslím"
jirka55


507) Názor (plné znění) - zveřejněno 17. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Typ nevím, ale výrobce by měl být německo-turecký..."
Robert 08022


506) Názor (plné znění) - zveřejněno 16. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Wencák: Podle mě asi uzavírka nebude, Brněnská ulice je vyasfaltovaná, jen chybí namalované čáry na silnici. Kvůli malování čar se asi MHD nebude honit po objížďce. 
Robert 08022: O který busy by se jednalo?"
W3C


505) Dotaz (kráceno)
    Nevíte které autobusy se budou kupovat pro městskou dopravu?
F.?, ?
Odpověď: Tato informace není dosud známá.


504) Názor (plné znění) - zveřejněno 16. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"Nechci vám kazit radost, ale slyšel jsem, že ve Žďáru budou jezdit vozy od společnosti uvedené ve spodní části výsledků ankety."
Robert 08022


503) Názor (plné znění) - zveřejněno 16. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"W3C: Jasně, byly to ty 3 zastávky. Ani jsem se tam nebyl podívat, jestli už Brněnskou ulici stihli opravit. Nebude příští víkend se opakovat uzavírka pro MHD jako to bylo v tomto týdnu?"
Wencák


502) Názor (plné znění) - zveřejněno 14. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"chlapoun: taky bych bral vítěze, ale i jiný nízkopodlažní bus ... to už je v diskuzi dříve napsaný, to bych opakoval"
W3C


501) Názor (plné znění) - zveřejněno 13. 8. 2011 na http://www.k-report.net (sekce Autobusy a trolejbusy - Doprava na Vysočině)
"jirka55: hezký výsledek ankety, jsem pro výherce mezi busy"
chlapoun
 

1-100./.101-200./.201-300./.301-400./.401-500./.501-600./.601-700./.701-800./.801-900./.901-1000./.1001-1100../.1101-1200../.1201-1300../.1301-1400../.1401-1500

.
DALŠÍ STRÁNKY V TÉTO SEKCI:
-.Kontaktní informace
-.Volné sdružení "Za žďárskou MHD"
-.Zasílání novinek e-mailem
-.Spolupracujte s námi
-.Podpořte tyto stránky
-.Články v tisku o MHD
-.Odkazy k MHD a městu
-.Další informace a nezařazené
.
DALŠÍ DOPORUČENÉ STRÁNKY:
-.Jízdní řády linkové
-.Jízdní řády zastávkové
-.Mapa sítě linek
-.Změny v provozu a uzavírky